На Вінниччині видано майже 4 тис. "теплих" кредитів

На сьогодні у Вінницькій області в межах державної програми підтримки населення та ОСББ щодо впровадження енергоефективних заходів банками видано 3 753 тис. кредитів. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив начальник управління енергетики та інфраструктури департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Іван Вітюк.

"З початку дії програми на Вінниччині отримано 3 753 тис. кредитів на загальну суму 70 млн грн. З них програмою з енергоефективності скористалися шість ОСББ, решта населення області. Серед вінничан попит на такі кредити продовжує зростати. Так, на компенсацію відсотків торік з обласного бюджету було передбачено 1 млн грн. Коштів не вистачило, за грудень не зроблено виплати. Звернулися із проханням до депутатів додатково виділити кошти", - розповів І.Вітюк.

Нагадаємо, в 2016 році на "Програму енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних буинків Вінницької області на 2015-2019 роки" з обласного бюжету передбачено 2 млн грн.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)