Як знайти фірму, що відремонтує та утеплить багатоповерхівку?

Конкурс. Вінничани зможуть вибирати фірми по утепленню будинків із рекомендованого списку. Спеціальна комісія міськради відбере найбільш компетентні компанії и опублікує цей список.

На офіційному сайті міської ради опублікована інформація про відкритий конкурс на відбір кращих пропозицій по капітальному ремонту фасадів з утепленням багатоквартирних будинків. Взяти участь у конкурсі може кожна фірма, яка подасть заявку та доведе свою компетентність.

- Це не тендер, - сказав заступник начальника департаменту житлового господарства Роман Фурман. - Головна задача відкритого конкурсу: зібрати пропозиції організацій, які надають такі послуги (утеплення та ремонт фасадів багатоповерхівок - авт.) та викласти список найкращих на сайт міської ради. Після завершення відбору, ми оприлюднимо усю цю інформацію - які фірми є в місті, їх досвідченість, цінова політика.

У міській раді розповіли, хто вже зареєструвався та як проводитиметься відбір учасників.

- Відкритий конкурс запустили з початку року, - сказав начальник відділу капітального ремонту та розвитку житлового господарства Сергій Ткачук. - Тому зараз заявок ще немає. Були вже дзвінки на телефон довідки, але тільки для консультацій. Після закінчення терміну для подання заявок, спеціальна комісія буде обирати найкращі пропозиції від підприємств. А далі - інформація про ці фірми буде викладена на офіційному сайті міської ради.

Виділяти цільові кошти з міського бюджету на ці компанії влада не буде

- Уже існують три програми сприяння енергоефективності для громадян, - сказав Сергій Ткачук. - Це державна, обласна та міська програми. Наприклад, міська рада може відшкодувати до 30% витрат на проведення ремонтних робіт в будинку ОСББ.

Такі програми існують не тільки для ОСББ, але й для звичайних багатоповерхівок або приватних будинків. Так, Вінницька ОДА може відшкодувати до 15% витрат на проведення робіт з енергоефективності чи на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів. А від держави можна отримати відшкодування у розмірі від 20 до 70% на придбання обладнання, яке дозволить заощадити енергію.

За якими критеріями будуть обиратися найкращі компанії?

- наявність необхідного обладнання та кваліфікованого персоналу для утеплення та ремонту фасаду багаповерхівок

- лист-відгук про виконання аналогічних робіт

- ціна послуг в розрахунку вартості 1 квадратного метра проведеної роботи.

На сайті міської ради також подали певний перелік технічних вимог до матеріалів/робіт, яких мають дотримуватися претенденти:

- утеплення фасадів пінопластом ПСБ 35 (щільність 26-35 кг/м3) товщиною 100 мм з опорядженням декоративним розчином;

- утеплення фасадів по периметру прорізів шириною товщини утеплювача;

- установлення віконних відливів.

Довідковий телефон для компаній, які бажають подати заявку на участь у конкурсі: 59-51-24.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов