Першотравнева стала Магістратською: чи знають про це люди, які на ній мешкають

Журналіст “20 хвилин” запитав вінничан, що мешкають на вулиці Магістратській, чи знають вони, як тепер називається їх вулиця. Деякі навіть вирішили, що нова назва - це такий жарт.

З 25 грудня вулиця Першотравнева - одна з найдовших у Вінниці - називається Магістратська. Зміна назви викликала хвилю незадоволення серед мешканців цієї вулиці - вінничани навіть створили петицію, щодо заборони перейменування, яку підписали 303 людини з 250 необхідних. Щоправда, петиція не була підтримана міською радою. “За результатами (громадських слухань - ред.) було визначено остаточні назви, сформовано протокол громадських слухань щодо перейменування вулиць у м. Вінниці, на підставі якого підготовлено проект рішення міської ради. Рішенням міської ради № 71 від 25.12.2015р. вулиця Першотравнева була перейменована на вулицю Магістратська. Це рішення підтримали 42 депутати з 50, присутніх на сесії.”, - йдеться у відповіді на петицію.

Нагадаємо, що до першого лютого малі пам’ятні об’єкти радянського минулого у Вінниці мають прибрати та передати в краєзнавчий музей.

Журналіст “20хвилин” запитав мешканців вулиці Магістратської, чи знають вони, як тепер називається їх вулиця. Відповіді дуже відрізнялися - хтось про це взагалі почув уперше, а хтось навпаки підтримує зміну назви. Як вінничани розповідали про своє ставлення до змненої назви - дивіться у відео:

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов