Комісії перевірила - солдатів у Калинівці годують добре

Військовослужбовців у Калинівці харчують відповідно до усіх норм і державних стандартів. Інформація щодо неякісного харчування не підтвердилася.

Такі висновки зробили комісії, що перевіряли військову частину після того, як в інтернет-мережу потрапив відеоролик, де солдати нібито знаходять у тарілках «паразитів».

- Для перевірки зазначених фактів на території військової частини працювала робоча група від Генерального штабу Збройних Сил України та комісії у складі представників Військової прокуратури, зонального відділу Військової служби правопорядку та відділу санітарно-епідеміологічного нагляду Вінницького санітарно-епідеміологічного загону, які перевірили стан їдальні, якість харчування особового складу, продовольчий склад і комору зберігання продуктів, - пишуть на сайті Міністерства оборони України.

Дані перевірки, як зазначають у повідомленні, не виявили жодних порушень. Паразитів та зіпсованих продуктів комісії також не виявили. До того ж, у наявності частини є всі необхідні сертифікати якості продуктів, які відповідають всім нормам та державним стандартам.

Нагадаємо, скарги на неякісне харчування у військовій частині Калинівки написали троє військових. Інші солдати цього не підтвердили.

У грудні 2015 року також стався не приємний інцидент щодо однієї із військових частин Вінниччини. Тоді у складі житомирського коледжу було виявлено коробки із сухпайками для солдат. На ящиках на маркуванні було вказано, що виготовили їх у військовій частині Козятина.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов