Грип у Вінницькій області - офіційні дані

Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації надає достовірну інформацію щодо захворюваності населення Вінницької області на грип та ГРВІ станом на 13 січня 2016 року.

Офіційно початок епідемічного сезону на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в області реєструється з листопада 2015 року.

З початку епідсезону всього звернулось за медичною допомогою біля 80 тис. дітей, що становить біля 68% від всіх захворівших, та біля 115 тис. дорослих.

Слід наголосити, що до початку епідемічного сезону в області проводилась активна пропаганда проведення профілактичних щеплень населення проти грипу. Вакциновано більш як 1200 осіб, в тому числі 240 дітей.

За минулий тиждень до лікувально-профілактичних закладів області звернулось 9695 осіб, в т.ч. 5260 дітей (54,2%). Госпіталізовано 935 осіб, з них 522 дитини.

Госпіталізації підлягали всі захворівші діти, вагітні жінки, дорослі із супутньою соматичною патологією.

Станом на 12.01.2016 (за оперативною інформацією) кількість дорослих осіб, що мають ускладнення від грипу у вигляді пневмоній становить 312 випадків, з них 44 з важким перебігом (11.01.2016 323 випадки, в тому числі 47 важкий перебіг); вагітних – 9 (11.01.2016 – 13) та 64 випадки у дітей, в тому числі 3 з важким перебігом (11.01.2016 – 70 випадків, в тому числі 5 з важким перебігом).

Зростання ускладнень в більшості своїй пов’язано із запізнілим зверненнями хворих за медичною допомогою та використанням самолікування вдома.  

Лабораторно підтверджено наявність на території області штамів вірусу грипу А, В та мікс-інфекції.

Впродовж 2-го тижня 2016 року (04.01.16р. – 11.01.2016р.) захворюваність на дані інфекції у порівнянні із попереднім тижнем склала 59,6 вип. на 10 тис. нас., при епідемічному порозі 63,7 випадків на 10 тис. нас.Захворюваність в цілому по області була на 6,4% нижчою епідемічного порогового рівня.

З початку епідемічного сезону зареєстровано 7 летальних випадків від ускладнень грипу, в т.ч. 1 - серед дітей, які підтверджені методом ПЛР діагностики: 1 випадок грипу А, 4 випадки грипу В та 2 випадки мікс-інфекції грипу А і В.

І хоча на жодній адміністративній території області перевищення епідемічного порогу захворюваності не спостерігається, з метою стабілізації епідпроцесу Комісією з надзвичайних ситуації при облдержадміністрації прийнято рішення щодо продовження канікулярного періоду в шкільних установах області терміном на 1 тиждень.

Наразі в області впроваджено щоденний моніторинг стану захворюваності населення на грип та ГРВІ.

Нагадаємо, народний депутат України від об'єднання "Самопоміч", що є членом комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Ірина Сисоєнко стверджує, що у Вінницькій області від грипу уже померло 25 людей.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов