Керівників комунальних підприємств на Вінниччині призначатимуть по-новому

Депутати Вінниччини працюють над новим Порядком призначення і звільнення з посад керівників комунальних підприємств, установ, закладів, організацій, передає кореспондент УНН-Центр.

Нові правила та умови створена в обласній раді робоча група має прописати до 15 лютого та передати підготовлений проект відповідного Порядку на обговорення депутатами для внесення змін у комісіях облради.

За словами голови обласної ради Анатолія Олійника, у документі буде чітко прописаний механізм призначення та звільнення керівників комунальних закладів, який у подальшому унеможливить спекуляцій на цій тематиці та дозволить уникнути судових прецедентів.

"У навчальних закладах Законом "Про вищу освіту" законодавець врегулював питання призначення і звільнення керівників. Все, що стосується закладів медицини, то обласна рада, як власник не дала відповідного механізму. Тому в нас виникає правова колізія. В результаті на сьогодні в 11 комунальних закладах Вінниччини керівники працюють у статусі виконувачів обов’язків. Виконавчий апарат обласної ради попрацював над Порядком призначення і звільнення керівників. Згідно з ним керівники комунальних закладів охорони здоров’я призначаються на посаду обласною радою на її пленарних засіданнях. Відбір кандидатур на посади керівників здійснюватиметься на конкурсній основі", - розповів А.Олійник.

Голова обласної ради наголосив, що склад конкурсної комісії буде формуватися з урахуванням профілю діяльності підприємства, установи, закладу, організації у кількості не менше 7 осіб.

"Конкурсна комісія буде враховувати думку постійних комісій обласної ради, думку окремих документів, громадськості. Адже представники громадськості будуть у складі комісії", - зауважив А.Олійник.

Підготовлений проект Порядку після обговорення на депутатських комісіях винесуть на розгляд сесії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов