Максимчук і “тітушки”: суд частково скасував рішення слідчого про закриття справи

Вінницький апеляційний суд повністю скасував рішення міського суду та частково - про закриття кримінального провадження слідчим.

Про це повідомив Борис Максимчук на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що за словами кандидата у мери Вінниці на останніх виборах Бориса Максимчука, на нього напали «тітушки» під час урочистого відкриття школи мистецтв “Вишенька”. Борис хотів вручити Сергію Моргунову боксерські рукавички та запросити його на дебати. Коли кандидат у мери Вінниці приїхав до будівлі, на нього чекали близько 30 людей, які перешкодили йому зробити публічний виклик на дебати та шарпали за одяг.

Замовниками нападу на себе Борис Максимчук називає мера Вінниці Сергія Моргунова та голову ВРУ Володимира Гройсман.

- Сьомого грудня слідчий закрив кримінальну справу по 125 статті, - розповідає Борис. - Вони самі відкрили й самі закрили, бо, кажуть, що не було складу злочину. 125 стаття - це легкі тілесні ушкодження. Відкрили саме по цій, бо їм було зручно її закривати - в мене не було ніяких побоїв.

Борис подав до суду щоб оскаржити рішення слідчого. Але тоді, 29 грудня, суд його не підтримав. Чоловік подав апеляцію.

Апеляційний суд розглядав справу 11 січня й постановив - рішення суду першої інстанції - скасувати, рішення слідчого про закриття справи - скасувати частково.

- Я так розумію, що справа має бути відкрита, але перекваліфікована по іншим статтям, - каже Максимчук.

Відео інциденту: 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов