Вже третій вінницький прокурор став заступником Сакварелідзе

11 січня заступником прокурора Одеської області Давіда Сакварелідзе призначено Артура Добросердова, що до цього займав посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з корупційними злочинами прокуратури Вінницької області. Він уже третій вінничанин, який працюватиме під крилом одесько-грузинського прокурора. 

З офіційної біографії

30-річний прокурор народився у Вінницькій області. У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію. Розпочав свій трудовий шлях в органах прокуратури на посаді старшого слідчого прокуратури м. Вінниці.

З 2010 по 2013 роки працював заступником прокурора м. Вінниці.

У 2013 – 2014 роках займав посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.

З 2014 по 2015 роки – начальник відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.

У липні 2015 року призначений начальником відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з корупційними злочинами прокуратури Вінницької області.

З січня 2016 року – заступник прокурора Одеської області.

Батьком Добросердова є колишній депутат Вінницької міськради, психотерапевт Рінат Добросердов, який на минулих місцевих виборах намагався пройти до міськради за квотою «Солідарності».

Порносправа проти Гройсмана

У Вінниці Артур Добросердов запам'ятався справою проти правозахисника Дмитра Гройсмана, якого звинувачували в розповсюджені порнографії за публікацію фотографії на своїй сторінці у Facebook.  

24902_101185676586594_5670569_n.jpg

Те саме фото за яке проти Дмитра Гройсмана розпочали справу в розповсюдженні порнографії

Саме Добросердов затверджував обвинувальний висновок по даним «сфабрикованій справі». У підсумку Гройсмана виправдали, але він таємничо помер під час відрядження до столиці.

Нагадаємо, першим заступником Давида Сакварелідзе 28 вересня призначено колишнього прокурора Літинського району Олег Жученко. 

63115-09-28-1443451410.jpg

  Олег Жученко 30 років

А 17 грудня заступником "грузинського прокурора" призначили і Олександра Саулко, що також родом із Вінниці та працював у вінницькій прокуратурі. У 2011 році переведений до Генеральної прокуратури, де займав різні посади.

  dl9q889415-12-21-1450714010.jpgОлександр Саулко 34 роки 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов