Вінницьке підприємство «Геосистема» створило високоточний аерокомплект

У Вінниці державне підприємство розробляє унікальний безілотний аерознімальний мульникоптер для проведення високоточної  аерозйомки у фоматі 3D. Така розробка значно здешевить процес аерофотознімання та картографування невеликих за площею об'єктів, таких як кар'єри, ділянки автомобільних доріг, майданчики під забудову та інших об’єктів.

-          Раніше, для більшості видів аерозйомки використовувались літаки, що призводило до значного здорожчання вартості робіт. Наша розробка відповідає сучасним світовим тенденціям і дасть можливість зробити доступнішими послуги зі збереженням необхідної для геодезистів точності на рівні кількох сантиметрів, - говорить керівник підприємства Віктор Малов.

Також у 2015 році повністю відновлена співпраця з ключовими іноземними партнерами. У грудні була профінансована, відповідно до контракту, та відправлена до Китаю партія цифрових аерофотознімальних камер. Підписано контракт на дослідно-конструкторську розробку нової модифікації камери з запуском у серійне виробництво з 2016 року. Підприємство отримало та виконало замовлення на встановлення обладнання власного виробництва у Мексиці.Наразі на стадії підписання - контракти з Міністерством оборони на переобладнання аерофотознімальних літаків та інші передові науково-дослідні розробки.

За підсумками 2015-го року керівництво державного підприємства  ДНВП "Геосистема" стабілізувало роботу. Рік було закінчено з перевиконанням фінансового плану. Все це було зроблено, незважаючи на конфлікт, який був у жовтні-листопаді 2015 року, пов'язаний  із перепризначенням  директора підприємства Віктора Малова. 18 січня 2016 року планується остаточне призначення керівництва підприємства.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
74 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов