75 вінничан подали документи на виготовлення біометричних паспортів

11 січня на Вінниччині стартував прийом заявок на виготовлення ID-карток. Станом на 14 січня 75 мешканців області звернулися у підрозділи міграційної служби, щоб оформити паспорт нового зразка.

Про це розповів начальник Державної міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко.

Відповідно до законодавства, заявки на виготовлення ID-картки приймаються від осіб, що досягли 16-річного віку. Ці громадяни отримують документ безкоштовно. Поки що оформити такий документ можна лише у 11 відділах регіону. До кінця року планується забезпечити необхідним обладнанням всю область.

«Процедура оформлення такого паспорта займає лише 15 хвилин. Сьогодні подати документи на виготовлення такої пластикової картки можна у 1-му, 2-му і 3-му відділах міста Вінниці (колишніх Ленінському, Замостянському та Староміському). А також у територіальних підрозділах Барського, Гайсинського, Жмеринського, Козятинського, Крижопільського, Могилів-Подільського, Тростянецького та Тульчинського районів.

Для цього потрібно принести свідоцтво про народження та копії паспортів батьків. Фотографуватися наперед не потрібно. Тепер це роблять на місті оформлення документа», - зазначив посадовець.

Отримати сучасний паспорт можна через 30 днів, а терміново – через 10.

Картка виконує функцію флеш-носія. Вбудований чіп зберігає всю необхідну інформацію про особу.

Візуально на картці є такі дані:

1)ім'я особи;

2) стать;

3) громадянство;

4) дата народження;

5) унікальний номер запису в Реєстрі;

6) номер документа;

7) дата закінчення строку дії документа;

8) дата видачі документа;

9) уповноважений суб'єкт, що видав документ (код);

10) місце народження;

11) відцифрований образ обличчя особи;

12) відцифрований підпис особи.

Термін дії такого документу – 10 років.

На картці не вказуватиметься прописка, при потребі її видаватимуть вінничанам у паперовому вигляді.

Законодавством передбачено і особливості видачі такого паспорта людям з певними релігійними переконаннями – у них картка буде без чіпу (не братимуть відбитки пальців).

Щодо заміни паспорту у вигляді книжечки на біометричний, то наразі міграційна служба такої послуги не надає.

«Існує розроблений законопроект, однак він ще проходить обговорення у комітетах. Коли його підпише Президент, «сині книжечки» почнуть міняти на картки. Скільки це коштуватиме ще також невідомо (не більше 200 грн.)», - додав Борис Наливайко.

Міняти паперовий паспорт на пластиковий необов’язково, оскільки він має необмежений термін дії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов