Торік на Вінниччині здобули робітничі професії майже 8 тис. безробітних

У 2015 році на базі навчальних закладів, підприємств, установ, організацій та суб’єктів підприємницької діяльності 7,8 тис. безробітних набули нової професії чи підвищили свою кваліфікацію. Із них 98,5% вже працевлаштовані. Про це кореспонденту УНН-Центр повідомили в департаменті регіонального економічного розвитку облдержадміністрації.

Крім того, професійне навчання обласний центр зайнятості організував для 2,3 тис. безробітних, які потребують додаткових гарантій соціального захисту. Серед них новий фах здобули 200 вінничан з обмеженими фізичними можливостями.

Також професійну освіту здобуло 5,3 тис. осіб, які проживають у сільській місцевості. Більше 98% осіб, які набули професії чи підвищили кваліфікацію, вже працевлаштовані.

Як зауважили в департаменті регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, кваліфіковані робітничі кадри на підприємствах Вінниччини в минулому році значно вплинули на зростання промислового виробництва, що дозволило області посісти лідируючі позиції в державі за індексом промислового виробництва.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов