Не всі вінничани зможуть отримати ID-паспорт

З 11 січня цього року вінничани, які ще не отримали паспорт громадянина України, зможуть його оформити за місцем прописки у вигляді ID-картки.

Начальник Державної міграційної служби Україні у Вінницькій області Борис Наливайко зазначив, що не всі вінничани зможуть отримати паспорти нового зразка. Громадяни, які досягли 16-річного віку, проте ще не оформляли паспорт, зможуть отримати його безкоштовно за місцем прописки у вигляді ID-картки.

Наразі пластиковий  документ можна оформити у 1-му, 2-му, 3-му відділах міста Вінниці (колишні Ленінський, Замостянський та Староміський відділи), а також у територіальних підрозділах Барського, Гайсинського, Жмеринського, Козятинського, Крижопільського, Могилів-Подільського, Тростянецького та Тульчинського районів. Тобто на сьогодні 11 пунктів міграційної служби Вінниччини оснащені спеціальним обладнанням для видачі ID-карток. Раніше їх було шість. Проте до кінця поточного року таку техніку планують встановити по всій області.

Не всі вінничани зможуть отримати ID-паспорт

Особи, які вже мають паспорт громадянина України, поки що не зможуть замінити його на пластиковий, оскільки ще не прийнятий законопроект, в якому буде встановлена ціна за переоформлення документа. Б.Наливайко не сказав, коли це буде зроблено, однак запевнив, що ціна буде коливатися від 110 до 180 гривень і не вище.

Також начальник Державної міграційної служби у Вінницькій області наголосив, що паспорт нового зразка має чимало переваг у порівнянні зі своїм паперовим попередником.

- Він зручний та зносостійкий. У майбутньому такий документ спростить подорожі до інших країн, які використовують електронні системи пропуску. Також процедура оформлення документа значно простіша. Подача заяви займає 15 хвилин. Потім прийти через 30 днів і забрати документ, якщо терміново –  через 10 днів, - розповів Б.Наливайко.

Для того, щоб оформити ID-паспорт, потрібні свідоцтво про народження та копії паспортів батьків, фото не потрібне – його роблять на місті. На пластиковому паспорті буде розміщена та сама інформація, що й в паспорті старого зразка, тільки без місця прописки і сімейного стану.

Ми відходимо від радянської моделі ведення документів і переходимо до європейської. Якщо ж громадянину потрібен документ про місце реєстрації, він окремо бере довідку, якщо документ про шлюб, то для цього існує свідоцтво про шлюб, - зазначив посадовець.

Також додаткова інформація за бажанням особи може вноситися на електронний носій ID-картки. Якщо клієнт не хоче, щоб його паспорт містив електронний носій він може написати заяву і відмовитися від такої властивості, в результаті отримає звичайний паспорт, але з пластику.

Станом на 14 січня 75 мешканців області звернулися у підрозділи міграційної служби, щоб оформити паспорт нового зразка. Окрім того, в місцях видачі ID-паспортів можна оформити закордонний паспорт. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов