ВУЗи Вінниччини погодили державне замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою

14 січня громадська дорадча комісія Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації на чолі з заступником голови – директором Департаменту освіти і науки Ігорем Івасюком розглянула конкурсні пропозиції обсягу прийому та випуску фахівців з вищою освітою на 2016 рік вищих навчальних закладів Вінницької області.

На розгляд комісії було подано матеріали 32 вищих навчальних закладів області, з них:
- 5 університетів та інститутів, які підпорядковані Міністерству освіти і науки України;
- 18 коледжів та технікумів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України;
- 9 коледжів та технікумів комунальної форми власності.

В ході засідання було погоджено конкурсні пропозиції обсягу прийому за державним замовленням на 2016 рік для коледжів та технікумів Вінницької області, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України та комунальних форм власності, а також погоджено показники державного замовлення для університетів м. Вінниці з підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр (на базі молодшого спеціаліста), спеціаліста та магістра. Державне замовлення для підготовки фахівців за освітнім рівнем бакалавр (на базі 11 класів) буде затверджено Міністерством з врахуванням показників вступної кампанії 2016 року.

Слід врахувати, що в 2016 році не передбачається надання державного замовлення на підготовку здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістра в будь-яких структурних підрозділах, які розташовані за межами населеного пункту, на території якого працює базовий вищий навчальний заклад.

0.C7E!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

9.3066!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

18.3228!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

30.2A40!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

40.448E!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов