• Головна
  • ВУЗи Вінниччини погодили державне замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою
17:31, 14 січня 2016 р.

ВУЗи Вінниччини погодили державне замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою

14 січня громадська дорадча комісія Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації на чолі з заступником голови – директором Департаменту освіти і науки Ігорем Івасюком розглянула конкурсні пропозиції обсягу прийому та випуску фахівців з вищою освітою на 2016 рік вищих навчальних закладів Вінницької області.

На розгляд комісії було подано матеріали 32 вищих навчальних закладів області, з них:
- 5 університетів та інститутів, які підпорядковані Міністерству освіти і науки України;
- 18 коледжів та технікумів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України;
- 9 коледжів та технікумів комунальної форми власності.

В ході засідання було погоджено конкурсні пропозиції обсягу прийому за державним замовленням на 2016 рік для коледжів та технікумів Вінницької області, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України та комунальних форм власності, а також погоджено показники державного замовлення для університетів м. Вінниці з підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр (на базі молодшого спеціаліста), спеціаліста та магістра. Державне замовлення для підготовки фахівців за освітнім рівнем бакалавр (на базі 11 класів) буде затверджено Міністерством з врахуванням показників вступної кампанії 2016 року.

Слід врахувати, що в 2016 році не передбачається надання державного замовлення на підготовку здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістра в будь-яких структурних підрозділах, які розташовані за межами населеного пункту, на території якого працює базовий вищий навчальний заклад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...