Хто головний в поліції Вінниці після смерті Куцого?

Найближчі два місяці не будуть призначати нової людини на посаду Юрія Куцого, який передчасно помер від хвороби наприкінці минулого року. Виконує обов’язки начальника міської поліції зараз його заступник - начальник кримінальної поліції Вінниці Кирило Доценко.

- Керівництво поклало на мене виконання обов’язків, - каже він й додає, що в наказі вказали термін - протягом двох місяців.

Доручили виконання обов’язків керівника не першому заступнику, а головному оперативнику міста, тому що друга в місті поліцейська посада була вакантна. Максима Бистрицького, що був першим замом Юрія Куцого і начальником слідства міста, звільнили у запас. В поліції про причину такого звільнення сказали: «пішов за власним бажанням».

Сьогодні на посаду Бистрицького вже призначили іншу людину – Максима Данилюка, який працював у слідстві.  

Коли ж планують призначення постійного керівника поліції Вінниці? Швидше за все, до переатестації правоохоронців цього робити не будуть. А переатестація, як інформували торік, мала початися в середині січня й тривати два місяці.

Проте, вже зараз працівники поліції, які фактично усі «в.о.», між собою говорять, нібито переатестація для Вінниці буде ще пізніше - навесні.

- Спочатку говорили, що переатестація буде в березні, тепер говорять, що не раніше, ніж у травні, - оперують чутками співробітники, бо офіційних розпоряджень немає, і зізнаються, що ще минулого року почали готуватися до тестувань. – Шукаємо тести в інтернеті такі, як ми думаємо, вони можуть бути, й так готуємося.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
287 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов