Мерія не кинула напризволяще вінницькі ПТУ. Їх фінансуватимуть з міського бюджету

На фінансування дев’яти професійно технічних навчальних закладів м. Вінниці у 2016 році міськрада виділила майже 105 млн. гривень.

Відповідні зміни до місцевого бюджету на 2016 рік, 15 січня, затвердили депутати Вінницької міської ради.

Раніше ПТУ фінансувались з державного бюджету. У зв’язку з прийняттям державного бюджету на 2016 рік, яким передбачено, що фінансування професійно технічних закладів здійснюватиметься за рахунок бюджетів міст обласного значення, у Вінницькій мерії внесли зміни до місцевого бюджету, який був затверджений 25 січня 2015 року.

м. Вінниці передано 9 ПТУ на утримання яких необхідно близько 105 млн. гривень.

«З міського бюджету фінансуватимуться 9 ПТУ, в яких навчаються 5,5 тисяч учнів. Це і заробітні плати і утримання комунальних послуг і 25% стипендії. Це достатньо великий ресурс. Але з другого боку, якщо говорити про професійно-технічну освіту м. Вінниці, то я вважаю що це шанс нам в рамках соціально-економічного розвитку м. Вінниці підготувати якісні професійні кадри. Я даю доручення департаменту освіти в даному питанню попрацювати і протягом місяця дати конкретні пропозиції. Це питання і необхідних для міста кадрів і забезпечення необхідною матеріально технічною базою і в тому числі і оптимізація» - прокоментував Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Фінансування здійснюватиметься за рахунок перерозподілу видатків міського бюджету.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов