На Вінниччині разом з поліцією запустять «ЦУНАМІ»

З 6 лютого на Вінниччині почне роботу нова патрульна поліція, а разом з нею і докорінно змінена служба «102». Вона стане повністю електронною і незалежною, а також в рази прискорить прибуття поліцейських на місце виклику.

Про це 15 січня розповів начальник штабу обласної поліції Олександр Король.

«Фактично, це буде новий підрозділ по прикладу системи, яка діє у місті Київ «ЦУНАМІ» (Центр управління нарядами). У зазначені службі будуть знаходитись диспетчера, які прийматимуть дзвінки від громадяні диспетчера, які спрямовуватимуть ці виклики до оперативних нарядів і слідчо-оперативних груп, що функціонуватимуть у Вінниці та області» - зазначив правоохоронець.

Першочергово, служба запрацює у Вінниці, а далі - пошириться всім регіоном.

Відмінністю від колишньої «102» буде час реагування та прибуття на місце злочину. Розташування нарядів виводитиметься на електронну карту, що допоможе диспетчеру визначити патруль, який найближче знаходиться до точки виклику.

«Для початку планується 8 операторів (сьогодні 2), 8 диспетчерів на зміну, які керуватимуть нарядами і відслідковуватимуть час надходження інформації, передачу її наряду та прибуття наряду на місце події. Діятиме 24 лінії (сьогодні 2)», - додав О. Король.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов