У Вінниці від пневмоній померло четверо. Людей «косить» грип типу «В»

У м. Вінниці станом на 15 січня внаслідок вірусних пневмоній померло 4 особи, при вірусологічних дослідженнях у всіх виявлено грип «В». Загалом у лікувальних закладах міста Вінниці з пневмоніями, грипом та ГРВІ перебуває 34 дорослих та 71 дитина.

Про це 15 січня під час засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій щодо епідеміологічного стану, повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Світлана Стефанкова.

«Станом на 15 січня на лікуванні перебуває 34 дорослих пацієнти хворих на грип та ГРВІ та їх ускладнення. З них: 21 – вірусна пневмонія, у 10 пацієнтів важкий перебіг, вони перебувають в реанімаційному відділенні першої міської клінічної лікарні, 6 хворих на грип на 7 хворих на ГРВІ перебувають в інфекційному відділенні міської клінічної лікарні №1.

Щодо захворюваності дітей, то насьогодні в міській лікарні «Центр матері та дитини» перебуває 32 дитини з вірусно-бактеріальними пневмоніями та 39 дітей з грипом та ГРВІ. Слід зазначити, що такий рівень захворюваності характерний для цього періоду в порівняні з минулими роками.

Серед вагітних протягом цього періоду вірусних пневмоній зареєстровано не було. З ГРВІ з листопада 2015 року звернулось 414 пацієнток. З них 34 – за останній тиждень. Для порівняння на минулому тижні, з ГРВІ звернулось 28 пацієнток», - зазначила С. Сефанкова.

Також за інформацією С. Стефанкової, у м. Вінниці станом на 15 січня зареєстровано 4 летальних випадки від вірусних пневмоній.

«Ці всі випадки підтверджені вірусологічно у всіх пацієнтів. У всіх пацієнтів виділений вірус грипу «В». Серед померлих, три чоловіки і одна жінка. Вік пацієнтів від 36 до 76 років», - відзначила С. Стефанкова.

Як відомо, станом на 11 січня у Вінниці офіційно було підтверджено 2 летальних випадки.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов