Понад 200 творів мистецтва представлено на традиційній «Артгалері»

чора у виставковій залі Експоцентру Вінницької торгово-промислової палати розпочала свою роботу традиційна, вже 17-та за рахунком, міжрегіональна виставка мистецтва «Артгалера». Найсвіжіші роботи кращих митців з чотирьох областей України можна буде проглянути до 25 січня.

Відбір творів до участі у щорічній звітній зимовій виставці проводився комісією, до складу якої входили вінницькі майстри та мистецтвознавці: заслужений діяч мистецтв України Панчук Ф. В., голова НСХУ у Вінницькій області Назаренко О. О., Журунова О. Г., Нікітюк О. А., Ворчинський О. В. Після проведеного відбору до експонування на виставці було підготовано понад 200 творів різних жанрів.

600(50).jpg

Близько ста митців з чотирьох областей України представили свої роботи, виконані в найрізноманітніших техніках, на розсуд вінничан та гостей міста. Рішенням виставкової комісії було відібрано десятку кращих творів, які представлені у буклеті виставки.

640(709).jpg

За гарною традицією, один з виставкових залів віддано під експозицію дитячих та юнацьких робіт. В цьому році вона була представлена рекордною кількістю навчальних закладів та художніх студій. Серед них: Вінницька художня школа, Вінницька дитяча школа мистецтв, центр розвитку дитини «ДивоСвіт», центр «Барви України», студії «Лавка чудес», «Чудесна мить», «СтРиЖи», «Акварель», центр творчості «Арт-Фантазія», арт-майстерня «Скриня».

604(127).jpg

Участь такої кількості професійних майстрів та учнів художніх шкіл, що лише пробують свої сили у мистецтві, робить цю виставку унікальною. Крім того, всі роботи презентовані на «Артгалері» виконані художниками нещодавно, тож можна побачити що саме зараз турбує митців.

145286804679.jpg
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов