Вінницька поліція смс-ками інформуватиме заявника про реєстрацію і хід розгляду його звернення

У Вінниці на початку лютого запрацює нова служби «102» із функціями електронної реєстрації заяв і повідомлень, автоматизованого контролю за своєчасністю прибуття нарядів поліції, смс-інформування заявника про реєстрацію і хід розгляду його звернення.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Вінницькій області.

У зазначеній службі працюватимуть оператори, які прийматимуть дзвінки від громадян і диспетчера, які спрямовуватимуть виклики безпосередньо до патрульних нарядів і слідчо-оперативних груп поліції, які функціонуватимуть на території міста та області.

Це дасть змогу приймати всі без виключення повідомлення громадян, адже працюватиме 24 автоматизованих ліній, - повідомив заступник начальник начальника ГУ Нацполіції в області Сергій Сокиран. - Головний очікуваний результат, який забезпечить нова служба – це суттєво скорочений час виїзду поліції на місце пригоди.

На сьогодні працює лише 2 телефонні лінії в службі «102», відтак є нарікання громадян, які не завжди можуть додзвонитися за вказаним номером. Це зумовлено тим, що  коли лінії  зайняті і дзвінок переводиться в режим очікування.

Із запровадженням нової служби «102» ці недоліки будуть усунуті.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов