Люстраційний комітет Вінниччини запровадив онлайн-«доноси» на правоохоронців

Відтепер вінничани можуть в онлайн-режимі фіксувати факти неправомірної поведінки співробітників МВС України (поліції), ДСНС (пожежників), Нацгвардії, ДСО, прикордонників Вінницької області. Всі факти порушення будуть надані для розгляду громадській атестаційній комісії.

Громадський люстраційний комітет Вінниччини розробив онлайн-форму для збору та розгляду повідомлень від громадян про факти неправомірної поведінки поліції, пожежників, служби охорони, прикордонників та сервісних центрів Вінницької області.

У формі треба обов’язково вказати ім’я, прізвище, по батькові та посаду співробітника, проти якого надається інформація, можливих співучасників, викласти суть порушення та надати матеріали, що підтверджують факт неправомірної діяльності. Також можна написати відомості про майно співробітника МВС, яке не відповідає його доходам. Наприкінці форми потрібно за бажанням вказати своє ім’я та контактні дані. Якщо інформація буде залишена анонімно, вона розглядатиметься в останню чергу.

Заповнити форму можна тут.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов