Шостий блок Ладижинської ТЕС призупинили

Шостий енергоблок Ладижинської ТЕС тимчасово законсервували.

Про це йдеться у відповіді прес-служби електростанції на інформаційний запит. 
Інформація про консервацію одного з шести енергоблоків ЛадТЕС з'явилась наприкінці 2015 року і викликала бурхливу реакцію, як серед мешканців міста, так і серед працівників електростанції, які бояться, що під виглядом консервації енергоблок станції остаточно зупинять. 
Однак у компанії  ДТЕК запевнили, що зупинка шостого енергоблоку - тимчасова, з огляду на високу зношеність його обладнання.
«Що стосується тимчасової консервації енергоблоку №6 станції слід зазначити, що енергоблок № 6 ДТЕК Ладижинської ТЕС відпрацював свій ресурс на 80%. Аварійність блоку зросла через брак можливості проведення ремонтних кампаній у повному обсязі. Склалося так, що минулого опалювального сезону Ладижинська ТЕС маневрувала блоками потужністю 300 МВт, чого ще не було в історії вітчизняної теплової енергетики (маневруюють блоки з потужністю 200 МВт й нижче). Така практика негативно позначилася на технічному стані обладнання. Проте саме завдяки роботі станцій на газових марках вугілля на межі технічних можливостей енергосистема України змогла вистояти минулого опалювального сезону»,- йдеться у повідомленні прес-служби.
Там переконують, що маневровий режим роботи прискорив зношеність обладнання і наводять статистику, згідно з якою у 2015 році кількість аварійних зупинок енергоблоку №6 ДТЕК Ладижинської ТЕС досягла шести. Кожна з таких аварійних зупинок коштувала станції по 1,1 млн грн у вигляді штрафів. 

«З урахуванням вищенаведених чинників компанія прийняла рішення, (яке у грудні  2105 року  погодив держрегулятор), про тимчасову консервацію енергоблоку №6 ДТЕК Ладижинської ТЕС. Весь персонал, що обслуговував цей енергоблок, буде задіяний в обслуговуванні інших п’яти енергоблоків станції, в тому числі і за рахунок вивільнення місць працівниками пенсійного віку, які добровільно погодились піти на заслужений відпочинок»,- переконують на Ладижинській ТЕС.

Однак про конкретні дати відновлення роботи енергоблоку у повідомленні не йдеться. 
Крім того, у компанії ДТЕК не втомлюються повторювати, що встановлений державою тариф на виробництво електричної енергії  - 75,6 коп./кВт-год., є занадто низьким, і, на переконання економістів ДТЕК, має бути збільшений на 24 копійки, до 99,6 коп./кВт-год.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов