П’ятеро письменників з Вінниччини отримали премію імені Степана Руданського

Конкурсним журі визначено на Вінниччині переможців конкурсу на здобуття звання лауреата та дипломантів Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського.

Розпорядження Про присудження Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського підписано головою Вінницької облдержадміністрації 14 січня.

Лауреатом Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського за 2015 рік оголошено Бойка Олексія Михайловича за книгу сатири і гумору «Танці у кропиві».

Дипломантами Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського визначено колектив авторів книги «І я знов живий світ оглядую»: Павленко Раїсу Іванівну, Велінського Юрія Григоровича, Кірішеву Олену Миколаївну, Юрчишину Ольгу Анатоліївну.

Автори книг «І я знов живий світ оглядую» та «Танці у кропиві» отримають дипломи та грошові нагороди.

Довідка.

Всеукраїнська літературно-мистецька премія імені Степана Руданського присуджується за здобутки у жанрах сатири і гумору на вшанування пам'яті видатного українського письменника.

Премія заснована у 1994 році колективним сільськогосподарським підприємством ім.С. Руданського села Хомутинці Калинівського району Вінницької області та Вінницькою організацією НСПУ. Спочатку вона мала обласний статус, передбачала три лауреатських місця за ранжиром і була суто літературною, а у 2006 році вона перетворилась на літературно-мистецьку і отримала всеукраїнський статус. Патронат над премією взяла на себе Вінницька обласна державна адміністрація. У 2013 році ще одну літературну премію імені С. Руданського, яка має обласний статус, засновано Кримською республіканською організацією НСПУ.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов