Вінниччина готується відзначити День Автономної Республіки Крим культурно-просвітницькими заходами

У День АР Крим, який відзначатиметься 20 січня, на Вінниччині буле організовано ряд заходів культурно-просвітницького характеру. Про це під час прес-конференції повідомив начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький. 

«20 січня протягом дня в місті Вінниця у кінотеатрі «Родина» будуть транслюватися документальні та художні фільми про АР Крим. Їх перегляд для вінничан та гостей міста буде безкоштовним. Цього ж дня на базі 13 філії міської бібліотеки о 14 годині відбудеться вечір спілкування «Крим красо України», -зазначив І. Салецький.

Крім того, програмою відзначення на Вінниччині Дня Автономної Республіки Крим передбачено демонстрацію книжково-ілюстративної виставки «Кримський півострів: історія крізь віки». 

Презентація експозиції , присвяченої 25-річчю відновлення Автономної Республіки на півострові,відбудеться о 16 годині в бібліотеці імені Тімірязєва. 

«Книжково-ілюстративна виставка «Кримський півострів: історія крізь віки» складається з трьох розділів. Перший - нариси з історії Криму, другий розділ розповідатиме про Депортацію кримських татар. У третьому - йтиметься про окупацію Криму та сучасний стан ситуації . На виставці будуть представлені книги, статті з періодичних видань та ілюстративні матеріали.Серед експонованих матеріалів варто виділити видання, що висвітлюють історію та сьогодення Криму: Чупин Г. Т. Предыстория и история Киевской Руси, Украины и Крыма (2010); Павло-Роберт Магочій Крим: наша благословенна земля (2014); Галичанець М. Наш український Крим (2007); Червонная С. М. Черная весна 2014 года (этапы аннексии и задачи освобождения Крыма в контексте прав и чаяний его коренных народов и национальных меншинств) (2014)» - розповіла заступник директора ВОУНБ ім..Тітірязєва Лариса Сеник. 

Нині на Вінниччині проживає 381 сім’я переселенців із АРК - це 768 осіб. З них 40 сімей – 191 особа, це кримсько-татаська спільнота.

Загалом з березня 2014 року по січень 2016 року до області приїхало 533 сім’ї - 1253 особи з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

0.103E!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

5.3478!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

13.36EE!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

21.2C0A!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

29.338A!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

38.2!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов