На Вінниччині перебувають експерти Європейської Комісії з питань регіональної та міської політики

Сьогодні в облдержадміністрації відбулась зустріч керівництва області з з експертами Програми ЕС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

В зустрічі взяли участь: перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, представники управління міжнародного співробітництва облдержадміністрації , Департаментів регіонального економічного розвитку та фінансів облдержадміністрації, Головного управління Держказначейства у Вінницькій області. Програму ЄС представляли : радник Генерального Директорату Європейської Комісії з питань регіональної та міської політики Майкл Ральф, провідний експерт Програми ППРРУ Бернар Вендель, експерти, перекладачі.

Серед запрошених - керівник проекту «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області» Валерій Нікітюк та менеджер з комунікації проекту Інна Загнітко. 

Під час засідання обговорювались питання, пов’язані з перспективами соціально-економічного розвитку Вінницької області та подальшої співпраці з Програмою ЕС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Андрій Гижко ознайомив європейських експертів з пріоритетами, визначеними «Стратегіїєю збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року» та «Програмою економічного і соціального розвитку Вінниччини на 2016 рік», охарактеризував результати реалізації проектів у 2015 році із залученням міжнародних інвестицій ,зокрема, ІІІ –го етапу проекту МРГ у 8 районах області (залучено 500 тис. доларів США), реалізації 10 мікропроектів, вартістю 10,5 млн. грн. з Українського фонду соціальних інвестицій та 6 проектів територіальних громад Вінниччини, які підтримала Єврокомісія, загальною вартістю 2,7 млн. Євро.

Перший заступник голови ОДА також зупинився на результатах співробітництва із урядом Швейцарії, який виділив 127 млн. швейцарських франків на термомодернізацію будинків м. Вінниці, утеплення старих труб тепломережі у центрі міста та встановлення двох потужних котелень на пелетах. «По завершенню робіт, 35 % котелень міста Вінниці працюватимуть на альтернативному паливі – пелетах»,- зауважив він.

Андрій Гижко окремо зупинився на питаннях розвитку місцевого самоврядування, децентралізації влади та міжбюджетних відносин:

«Внаслідок бюджетної децентралізації область отримала 576,4 млн. грн. додаткових надходжень до загального фонду місцевих бюджетів області за 2015 рік,. Це вигідно громадам і є стимулом для їх розвитку».

Посадовець також зазначив, що обласною державною адміністрацією запроваджено обласний конкурс місцевих ініціатив для територіальних громад: «Минулого року ми підтримали 142 місцеві проекти, а на 2016 рік в обласному бюджеті заклали 5 млн. грн.. видатків на підтримку проектів громад ».

У свою чергу, радник Генерального Директорату Європейської Комісії з питань регіональної та міської політики Майкл Ральф поцікавився, наскільки сприятливим є на сьогодні інвестиційний клімат Вінниччини, порівняно з іншими регіонами. Експерта цікавили також розвиток інноваційних технологій в області та підтримка владою малого і середнього бізнесу.

0.181A!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

7.44EC!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

14.3D70!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

23.2882!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

34.3AD6!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов