Вінниці не бачити нових нічних маршрутів

На сайті петицій до Вінницької міської ради з’явилася офіційна відповідь Сергія Моргунова щодо впровадження додаткових нічних маршрутів у місті. Нагадаємо, що петиція набрала понад 300 голосів.

 nictni_marshryty1

«Відповідно до Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом, затвердженого Наказом Міністерства інфраструктури від 15.07.2013 №480, нові автобусні маршрути загального користування відкриваються за результатами обстежень пасажиропотоків при наявності стійких транспортних кореспонденцій населення

У жовтні 2015 року з метою вивчення попиту мешканців на перевезення в експериментальному порядку було продовжено до 01:00 режим роботи автобусів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №20А «вул. Тарногродського – Тяжилів». Але в зв’язку з повною відсутністю пасажирів після 23:00 дані зміни не були впроваджені на постійну основу. Подібна ситуація спостерігається і на інших автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі, коли після 22:00 практично мінімальний пасажиропотік.

На сьогоднішній день постійним попитом мешканців міста на перевезення користується тільки один автобусний маршрут загального користування в режимі маршрутного таксі №25Н «Вишенька – Залізничний вокзал», який проходить по магістральних вулицях міста.

Разом з тим, висловлюємо Вам щиру вдячність за небайдужість до питань транспортного забезпечення мешканців та гостей нашого міста та сподіваємось на те, що наша спільна робота по підвищенню рівня обслуговування та ритмічності роботи транспорту дасть позитивний результат», - йдеться в офіційній відповіді.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов