Надбавки до зарплати керівникам комунальних підприємств Вінниччини доведеться заробити

На Вінниччині після проведення місцевих виборів на 80% оновився депутатський склад. Новообрані представники громадськості активно взялись за перегляд статей видатків з обласного бюджету. Зокрема, на сесії піднімалось питання про доцільність виділення з обласного бюджету 1,8 млн. гривень на фінансування КП «Вінницякіно», жваві дискусії депутатів стали причиною для створення комісії для перевірки діяльності підприємства. В області є 61 підприємство, яке звітує облраді, окрім них є ще ряд установ та організацій, які утримуються за рахунок обласного бюджету.

Перед проведенням сесії, проводяться засідання постійних комісій, і за їх результатами можна зробити висновки, що депутати робитимуть ставку на жорсткій економії бюджету за рахунок комунальних підприємств. Зокрема, 12 січня постійна комісія з питань бюджету Вінницької обласної ради відхилила ряд проектів рішень, якими передбачалось встановлення надбавки в розмірі 50% до посадового окладу керівникам комунальних закладів.

Як прокоментував голова бюджетної комісії облради Геннадій Мазур, до 20 лютого комунальні підприємства повинні подати річний звіт за 2015 рік та за останні чотири роки роботи. А після звіту прийматимуться рішення і про встановлення надбавок зокрема.

«Комісія з питань бюджету і фінансів буде чітко аналізувати діяльність комунальних підприємств, є дуже багато питань. В першу чергу це стосується прибутковості комунальних підприємств. Не може на сьогоднішній день при обсягах доходів 500 млн. гривень за 2015 рік, бути сплата податку на прибуток в межах 3-4 млн. гривень в обласний бюджет. Це занадто мала сума. На наш погляд, прибутковість повинна бути більша. Тому, буде проводитись заслуховування цих керівників, чи здатні вони забезпечити прибутковість підприємств, чи здатні вони ефективно використовувати бюджетні кошти», - зазначив голова бюджетної комісії.

«Ми отримуємо звіт, заслуховуємо, дивимось рентабельність, прибутковість, інші показники, а в подальшому прийматиметься рішення щодо встановлення надбавки. Ну не може керівник отримувати значну суму коштів при мінімальній зарплаті 1378 гривень і показувати неприбутковість підприємств», - говорить Г. Мазур.

Поки що відхилено всі проекти рішення які надійшли до бюджетної комісії облради щодо встановлення надбавок до посадового окладу керівникам підприємств, установ, організацій, які є власністю територіальних громад Вінницької області.

Нагадаємо, 15 січня голова Вінницької облради підписав розпорядження Про проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад за 2015 рік.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов