Поліція Вінниччини охороняє майже 12 тис. об'єктів різних форм вланості

Під охороною підрозділів поліції охорони у Вінницькій області перебуває 11 910 тис. об’єктів різних форм власності, з яких 4 145 тис. приміщень з особистим майном громадян. Про це УНН-Центр повідомили в прес-службі ГУ НП у Вінницькій області.

Протягом минулого року з охоронюваних об'єктів не зафіксували жодної крадіжки. Окрім того, договори, які укладаються між охороною і власником, передбачають відшкодування збитків у разі скоєння крадіжки. Матеріальна відповідальність покладається на Управління поліції охорони.

Як зазначили в прес-службі, управління поліції охорони Вінниччини пропонує широкий перелік якісних послуг, зокрема комплексне рішення щодо охорони і спостереження за автотранспортом, фізична охорона кваліфікованими співробітниками, охорона нерухомості, встановлення кнопок тривожної сигналізації та пультова охорона об’єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов