У приймальні вінницького нардепа Кудлаєнка надають безкоштовну юридичну допомогу учасникам АТО

Програма «Соцзабез», обласної телерадіокомпанії ВІНТЕРА, яка вийшла в радіоефір 18 січня, висвітила питання соціальної підтримки воїнів АТО та їх родин в рамках роботи громадської приймальні народного депутата Сергія Кудлаєнка.

У центральній приймальні депутата, що по вулиці Соборній, 72, а у Вінниці їх декілька, організовано безкоштовну юридичну «клініку» з надання допомоги всім громадянам, які звертаються до Сергія Кудлаєнка, але особлива увага надається демобілізованим з АТО та членам їх сімей. Робота здійснюється колективом помічників, які є кваліфікованими юристами, один із помічників і відповіла на запитання ведучої програми.

Спектр допомоги для демобілізованих з АТО включає: консультування, складання заяв, клопотань, звернень до органів державної влади та місцевого самоврядування, до правоохоронних органів та судів. Але найбільше звернень надходить стосовно отримання статусу та виділення земельних ділянок, яких на сьогодні не вистачає через довгострокову оренду великої кількості земель. Фахівцями-юристами було розроблено пам’ятку для учасників бойових дій із детальним покроковим роз’ясненням, як діяти для реалізації права на землю чи пільгове житло. Працівники громадської приймальні Сергія Кудлаєнка направляють запити до військових частин та формувань АТО, щоб відновити втрачені або не видані вчасно належні документи демобілізованим. 

В ефірі радіопрограми наголошувалось і на напрямку психологічної реабілітації воїнів АТО за підтримки народного депутата по методиці фахівців Фонду Девіда Лінча, який планується розвивати разом із ВГО АТО та волонтерів Вінниччини.

Крім всебічної допомоги демобілізованим, важливим напрямком роботи приймальні Сергія Кудлаєнка є моніторинг якості чинного законодавства з питань захисту воїнів АТО та їх родин, а також пропозицій щодо його удосконалення

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов