• Головна
  • У приймальні вінницького нардепа Кудлаєнка надають безкоштовну юридичну допомогу учасникам АТО
16:53, 19 січня 2016 р.

У приймальні вінницького нардепа Кудлаєнка надають безкоштовну юридичну допомогу учасникам АТО

Програма «Соцзабез», обласної телерадіокомпанії ВІНТЕРА, яка вийшла в радіоефір 18 січня, висвітила питання соціальної підтримки воїнів АТО та їх родин в рамках роботи громадської приймальні народного депутата Сергія Кудлаєнка.

У центральній приймальні депутата, що по вулиці Соборній, 72, а у Вінниці їх декілька, організовано безкоштовну юридичну «клініку» з надання допомоги всім громадянам, які звертаються до Сергія Кудлаєнка, але особлива увага надається демобілізованим з АТО та членам їх сімей. Робота здійснюється колективом помічників, які є кваліфікованими юристами, один із помічників і відповіла на запитання ведучої програми.

Спектр допомоги для демобілізованих з АТО включає: консультування, складання заяв, клопотань, звернень до органів державної влади та місцевого самоврядування, до правоохоронних органів та судів. Але найбільше звернень надходить стосовно отримання статусу та виділення земельних ділянок, яких на сьогодні не вистачає через довгострокову оренду великої кількості земель. Фахівцями-юристами було розроблено пам’ятку для учасників бойових дій із детальним покроковим роз’ясненням, як діяти для реалізації права на землю чи пільгове житло. Працівники громадської приймальні Сергія Кудлаєнка направляють запити до військових частин та формувань АТО, щоб відновити втрачені або не видані вчасно належні документи демобілізованим. 

В ефірі радіопрограми наголошувалось і на напрямку психологічної реабілітації воїнів АТО за підтримки народного депутата по методиці фахівців Фонду Девіда Лінча, який планується розвивати разом із ВГО АТО та волонтерів Вінниччини.

Крім всебічної допомоги демобілізованим, важливим напрямком роботи приймальні Сергія Кудлаєнка є моніторинг якості чинного законодавства з питань захисту воїнів АТО та їх родин, а також пропозицій щодо його удосконалення

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...