На реконструкцію колишнього готелю "Савой" виділено 5 млн грн

Близько 5 млн грн із Держбюджету виділено для Вінницького апеляційного адміністративного суду на реконструкцію колишнього готелю "Савой". Про це кореспонденту УНН-Центр повідомили в прес-службі суду.

"Завдяки неодноразовим зверненням та запитам Вінницького апеляційного адміністративного суду до проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" закладено маленьку, однак надзвичайно важливу суму коштів на реконструкцію та ремонт готелю "Савой". Так, за рахунок надходжень коштів від сплати судового збору закладено близько 5 млн грн", – повідомили в суді.

Зараз керівництво апарату суду проводить робочі зустрічі із будівельниками, архітекторами, аби обговорити першочергові заходи з продовження реставрації приміщення.

"Наразі внутрішні роботи займають найбільший обсяг реконструкції. Серед них пріоритетними та найбільш громіздкими є перекриття між поверхами", – сказали у прес-службі.

Після закінчення реконструкції працівники ВААС переїдуть в оновлене приміщення. Усього на реконструкцію готелю потрібно близько 30 млн грн.

Довідка УНН-Центр: Готель "Савой" – будинок у Вінниці на центральній вул. Соборній, пам'ятка архітектури місцевого значення, один із неофіційних символів та ідентифікаторів міста. Будівництво готелю розпочали в 1912 році. Це була перша шестиповерхова будівля у Вінниці. У споруді нового готелю вперше в місті з'явились електричний ліфт, центральне водопостачання та каналізація, подача гарячої води, електроосвітлення та асфальт. 2 лютого 1919 року внаслідок подій Другої українсько-більшовицької війни Директорія УНР на чолі з Володимиром Винниченком переїхала до Вінниці. Місто на місяць стало тимчасовою столицею УНР, а готель "Савой" – будівлею "Кабінету Міністрів".

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов