На Вінниччині колишні алко- та наркозалежні прийняли йорданську купіль

Підопічні реабілітаційного центру у селі Скоморошки Оратівського району взяли участь в обряді пірнання в йорданську воду.

Захід організували учора, 19 січня, підопічні центру – колишні алко- та наркозалежні, за участі місцевого священика. Координатор закладу Валерій Плис каже, що реабілітологи намагаються урізноманітнити період перебування підопічних у центрі. А віра та релігія – це ті складові, які допомагають залежним від шкідливих звичок людям швидше одужати

– За рік перебування у центрі хлопці кардинально міняють своє життя, цінності, відношення до людей… Вони стають повноцінними громадянами суспільства, - каже Валерій Плис.

куп (5)
куп (4)
куп (2)
куп (3)
куп (0)
куп (6)

Додамо, що реабілітаційним центром у селі Скоморошки Оратівського району опікується  громадська організація «Відродження Вінниччини», яка існує з 2010 року. Інший її центр знаходиться у селі Ободівка Тростянецького р-ну. Заклади відновлення організація заснувала у 2012 році. Протягом трьох років діяльності центрів реабілітацію у них пройшли близько 500 людей, алко- та наркозалежних, а також їхніх родичів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов