За що вибачився перед вінничанами начальник поліції

У Вінницькій області стало більше розбоїв, пограбувань, крадіжок, шахрайств, викрадень автомобілів і аварій. Але в поліції назвали ситуацію стабільною та контрольованою

Чи не востаннє, підводячи підсумки року, в поліції області називали кількості різних злочинів і порівнювали з позаторішніми даними. 2016-й - випробувальний для нової поліції, яка запрацює вже у всіх обласних центрах країни. Щойно набрані на конкурсі і навчені з нуля патрульні почнуть працювати і в нас (в лютому), а показниками роботи стане не статистика, а соцопитування.


- Робота поліції буде оцінюватися по трьох критеріях: довіра населення, оцінка бізнес середовища і робота за пріоритетними напрямками, - розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласного управління Національної поліції Сергій Кримчук.

І теперішній керівник поліції вибачився за нерозкриті його підлеглими злочини. Він говорив, що з минулих років таких накопилося майже 10 тисяч, але оперативники провели колосальну роботу і цього року зрушать з місця купу «глухарів».

- Уже в першому кварталі прозвітуємо про затримання банди, яка скоювала насильницькі злочини корисливого спрямування. Це саме та категорія злочинів, яка сьогодні для Вінницької області найбільш поширена – маємо зростання злочинності майнового характеру, тобто розбійницьких нападів. Маємо також зростання пограбувань, квартирних крадіжок та крадіжок з будинків громадян та заволодінь транспортними засобами.

Також керівник поліції сказав про збільшення дорожніх аварій. Він пояснив це перехідним періодом, коли ДАІ вже немає, а нова патрульна поліція ще не почала працювати.

Тим не менше криміногенну ситуацію в області Сергій Кримчук назвав стабільною і контрольованою. На підтвердження назвав вінницький показник злочинності на 10 тисяч населення - 100 злочинів, як один з найнижчих по країні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов