Торік за кошти обласного бюджету на Вінниччині видано 21 книгу місцевих авторів

У 2015 році на Вінниччині за кошти обласного бюджету видано 21 книгу місцевих авторів. Кожне видання надруковане накладом у тисячу примірників. Про це розповіла директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ОДА Світлана Василюк.

"У минулому році на підтримку книговидання Вінниччини з обласного бюджету виділено 350 тис. грн.., на 2016 рік обласним бюджетом на видання творів місцевих авторів передбачено 400 тис. грн. У 2005 році вперше з обласного бюджету було виділено 18 тис. грн на видання творів місцевих авторів, за рахунок яких видано антологію творів сучасних письменників Вінниччини "Квіт подільського слова". Це стало доброю традицією і щороку сума коштів збільшувалась. Протягом 10 років видано 232 книги різних жанрів на суму 3,3 млн грн. Враховуючи ситуацію в Україні, у 2014 році більшістю голосів членів експертної ради прийнято рішення не використовувати бюджетні кошти на видання книг місцевих авторів, а департаменту запропоновано внести пропозицію щодо перерозподілу коштів у сумі 350 тис. грн на потреби бійців, які перебувають у зоні АТО", - зауважила Світлана Василюк.

Посадовець додала, що з 2005 року видано низку альбомів, які репрезентують нашу область, відтворюють культуру, звичаї та духовне життя вінничан. З 2011 року започатковано серію "Бібліотека літератури Вінниччини". Прекрасну колекцію видань розпочато під назвою "Шкільна бібліотека Вінниччини", в якій видано повість "Маруся" Марка Вовчка, оповідання М.Коцюбинського та повість "Облога Буші" М.Старицького.

"Підтримали члени експертної ради і видання ряду історичних творів, зокрема, О.Логінової та Л.Семенко, К.Завальнюка, А.Зінченка, В.Петренка, С.Гальчака, М.Дороша, О.Дмитрука. Цікавими та якісно ілюстрованими видано дитячі книги "Подільське перевеслечко", "Жниварик", "Пізнайчик-Подолянчик", підготовлені Вінницькою обласною краєзнавчою літературно-мистецькою громадською організацією "Велика рідня". Видано і низку методичних посібників, краєзнавчу літературу публіцистику, літературні дослідження, збірки нарисів та есе. Користуються попитом видані твори письменників ХІХ-ХХ століття С.Караскевич-Ющенко, В.Тарноградського, А.Шумовської-Стебельської", - зазначила Світлана Василюк.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов