У Вінниці перейменують деякі зупинки. В трамваях і тролейбусах оголошуватимуть нові назви

У Вінниці ряд зупинок громадського транспорту змінять свою назву. Їх перейменують відповідно до тих вулиць, які наприкінці минулого року отримали нові назви в рамках виконання законодавства про декомунізацію.

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

25 грудня минулого року Вінницькою міською радою на виконання  Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» було перейменовано 135 вулиць та провулків.

Впродовж цього року планується замінити всі аншлаги на будинках по тих вулицях, де відбулись перейменування.

Наразі вже розпочалась робота по зупинках громадського транспорту, які носять назви вулиць, що були перейменовані. Департамент енергетики, транспорту та зв’язку готує проект відповідного рішення виконавчого комітету. Після його затвердження  КП «Вінницька транспортна компанія» виконає відповідний комплекс робіт. Планується замінити написи на самих зупинках, вказати нові назви вулиць на всіх інформаційних щитах з розкладом руху, замінити схеми руху громадського транспорту, які розміщені на посадочних павільйонах.

Окрім цього, вже у лютому в трамваях, тролейбусах та автобусах на кожній зупинці лунатиме нове звукове оповіщення. Це допоможе вінничанам швидше звикнути до змін назв вулиць та запам’ятати їх.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов