У Вінниці буде змінено ставки податку на нерухоме майно

В зв’язку зі змінами у законодавстві ставки податку на житлову і комерційну нерухомість у місті будуть переглянуті. Вже на наступну сесію міської ради буде винесено ряд змін, які передбачають зростання ставок на 0,5 %. 

Про це повідомили у прес-службі Вінницької міськради.

20 січня під час засідання Ради підприємців при міському голові директор департаменту фінансів Вінницької міської ради Наталія Луценко поінформувала про майбутні зміни до порядку справляння окремих місцевих податків та зборів.

Їх буде введено у зв’язку з прийняттям Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році». Прикінцевими положеннями цього закону органам місцевого самоврядування рекомендовано у місячний строк переглянути попередньо прийняті рішення. За словами Наталії Луценко, враховуючи, що закон набрав чинності з 1 січня, у міської ради є термін до кінця січня для внесення необхідних змін.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов