На Вінниччині реєструвати бізнес та нерухоме майно будуть органи місцевого самоврядування

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко провів робочу нараду з питань передачі функцій державних реєстраторів бізнесу та речових прав на нерухоме майно від органів юстиції до райдержадміністрацій (органів місцевого самоврядування). 

Андрій Гижко наголосив на важливості оперативного та відповідального вирішення питання, що стосується передачі функцій державних реєстраторів бізнесу та речових прав на нерухоме майно від органів юстиції до органів місцевого самоврядування. 

«Потрібно усім досить відповідально підійти до вирішення даного питання, адже часу залишилось небагато. Так, відповідно до Закону України Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» територіальні органи, утворені Міністерством юстиції України в установленому законодавством порядку, припиняють надання послуг у сфері державної реєстрації на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць 30 квітня 2016 року», - наголосив Андрій Гижко.

Під час наради начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Юрій Круголь проінформував присутніх про зміни в законодавстві в частині забезпечення державної реєстрації речових прав та бізнесу. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов