Проблеми імунно-профілактичної вакцинації поліомієліту обговорювали у Вінниці

Департамент охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації, за підтримки представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні 18 січня провів семінар для медпрацівників дошкільних закладів районів та міст обласного підпорядкування провів. 

До виступу перед аудиторією було запрошено спеціалістів різних напрямків: лікаря-епідеміолога Айнур Жумабекову, помічника епідеміолога головного управління Держсанепідемслужби у Вінницькій області Валерія Крижанівського, медичну сестру Ольгу Татарчук та лікаря-імунолога Галину Мудз.

Фахівці ознайомили колег із світовими тенденціями боротьби з поширенням вірусу, опираючись на дані ВООЗ, акцентували увагу на осбливостях розповсюдження поліомієліту та наголосили на можливості повторних спалахів хвороби.

Як зазначила Тетяна Бондаренко: «Якщо країна вважається вільною від поліомієліту - це не означає що ми захищені. При межуванні регіону із державою, у якій зафіксовано спалах, існують усі шанси повернення хвороби на раніше вільну від неї територію. Адже вірус може мігрувати».

В ході тренінгу були обговорені питання впливу проблем у лікуванні вірусу на різні сфери соціального життя, визначення різниці між вакцинами ОПВ та ІПВ, транспортування вакцини від виробника до пацієнта.

Це уже другий тренінг проведений спільно з Департаментом освіти і науки області покликаний ознайомити медичних працівників з особливостями вакцинації дітей від поліомієліту та відповісти на найпоширеніші запитання щодо вірусу, які виникають серед населення.

Наступний одноденний тренінг буде проведено у четвер 21 січня у приміщені готелю «Рейкарц-Оптіма» для медичних працівників шкільних та інтернатних закладів.

0.D96!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

9.39CC!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

21.30CA!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

37.2B08!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов