У центрі Вінниці відреставрують фасади кількох будинків

У Вінниці візьмуться за фасади будинків у центральній частині міста, чимало з яких не бачили ремонту багато років і опинилися у незадовільному стані. За програмою реставрації об’єктів культурної спадщини на території м. Вінниці на 2014-2017 роки передбачено на такі цілі 8,7 мільйонів гривень. У 2016 році планують провести роботи по кількох об’єктах.

Зокрема, ремонт фасадів має торкнутися одразу кількох будівель на головній вулиці міста, а саме:

Будинок по вул.Соборній 79, що є пам’ятками архітектури місцевого значення. Заплановано ремонт фасаду і оснащення художньою підсвіткою.

У центрі Вінниці відреставрують фасади кількох будинків (фото) - фото 1

Аналогічні плани щодо будинку по вул.Соборній, 81.

У центрі Вінниці відреставрують фасади кількох будинків (фото) - фото 2

Впродовж 2016-17 років планують привести до ладу колишній будинок Міської думи, пристосувавши його під потреби міської ради. На це передбачили 930 тисяч гривень.

У центрі Вінниці відреставрують фасади кількох будинків (фото) - фото 3

Також Програмою на найближчі два роки передбачили ремонтно- реставраційні роботи щодо пам’ятки архітектури місцевого значення «Особняк капітана Четкова» по вул. Пушкіна, 38, розробку концепції освоєння території по вул. Козицького ( в т.ч. проект реставрації з пристосуванням пам’ятки архітектури місцевого значення «Особняк лікаря») і продовження реставрації пам’ятки архітектури місцевого значення «Особняк» по вул. Пушкіна, 11, де минулого року розмістився інноваційний центр розвитку ІТ-технологій IHUB.

Повний перелік Програми реставрації об’єктів культурної спадщини на території м. Вінниці на 2014-2017 роки виглядає таким чином:

У центрі Вінниці відреставрують фасади кількох будинків (фото) - фото 4 У центрі Вінниці відреставрують фасади кількох будинків (фото) - фото 4 У центрі Вінниці відреставрують фасади кількох будинків (фото) - фото 4 У центрі Вінниці відреставрують фасади кількох будинків (фото) - фото 4
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов