Що грабував, що радіо слухав

Часом крадіжки дивують своєю абсурдністю. Можна зрозуміти, коли зникає техніка, гроші чи алкоголь. Але стати рецидивістом через бажання поїсти помідорів – це не для слабаків.

Шаргородському бандюгану, який вже платив штраф і сидів у в’язниці за різні злочини, ніяк не сиділося на місці. Або ж просто не було чим закушувати. І цю серйозну проблему він вирішив у звичний для себе спосіб. Напившись у Джурині, дивак-рецидивіст заліз у чужу літню кухню. Там він пригледів «радіоприймач вартістю 161 грн, 1 кг цукру вартістю 11 грн, дві дволітрових банки консервованих помідорів вартістю 28 грн кожна, банку кави «Nescafe» ємністю 100 грамів вартістю 55 грн». І більше – нічого!

Це враховуючи те, що кухня була відкритою, навіть ламати замок не довелося. Спробуймо побудувати логічний ланцюжок. Двічі судимий чолов’яга п’є, слухає пісні з тюремного фольклору, пригадує колишні «подвиги» і пускає сльозу. Для підтримки свого іміджу рецидивіста і просто, щоб закусити, він безперешкодно потрапляє на чужу кухню. Радіоприймач використовує для музичного супроводу вечора якісним вітчизняним шансоном, каву і цукор залишає на ранок, щоб прийти до тями, а помідорами (чи варто пояснювати?) закушує, через що і влипає «по самі помідори» в кримінальну історію.

Одне радує – з таким солідним джентльменським набором його дозвілля явно видалось феєричним. Чи уточнював він потім рецепт консервації у власниці помідорчиків, у вироку не уточнюється. А уточнюється, що цукровий помідорник позбавлений волі на три з половиною роки, і має відшкодувати 384 гривні за залучення експерта.

Мораль: про закуску треба подумати заздалегідь, щоб не стати рецидивістом.

Вирок у судовому реєстрі http://goo.gl/Lub9SG

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов