У Вінниці на вулиці Сергія Зулінського планують будувати містечко для викладачів вузів

У Вінниці в 2016 році планують за сприяння «Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву» звести будинки для працівників комунальних установ області та викладачів на вул. Сергія Зулінського (Тарнагородського).

Про це під час прес-конференції 21 січня повідомив голова фонду комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин.

«На Тарногородського плануємо вирішити питання з житлом для викладачів вузів, молодим вченим та нашим комунальникам на умовах кредиту. Біля водоканалу є ділянка «Вінницяоблагролісу», на якій дозволили знести теплиці. Директор «Вінницяоблагролісу» вже замовив обґрунтування, всі документи повинні бути готові вже в березні. Перший будинок планують побудувати в вже цьому році», - повідомив В. Бабошин.

Площа ділянки під забудову біля 2 гектарів.

Програмою «Доступне житло» передбачено перший внесок в розмірі 30% вартості житла, кредити видають під 3% річних.

Минулого року у Вінниці по програмі «Доступне житло» прокредитували 10 квартир, по вул.. Тимощука, ще 10 квартир планують про кредитувати в 2016 році.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов