У Вінниці обдурені пенсіонери вимагають, щоб КС «Злагода» повернула гроші

Сьогодні, 21 січня, у Вінниці пенсіонери - вкладники кредитної спілки «Злагода» - пікетували обласну раду і ОДА. Мітингарі вимагали, щоб обласні керівники допомогли їм повернули втрачені гроші.

Сьогодні по обіді біля приміщення Вінницької обласної ради зібралося близько трьох десятків пенсіонерів. Свого часу всі вони вклали у кредитну спілку «Злагода» свої заощадження, спокусившись на обіцянки великих відсотків. А тепер люди вже рік ніяк не можуть отримати жодної копійки від вкладених коштів.

В мене там 30 тисяч, в когось більше, в когось менше. Але для мене ці 30 тисяч як мільйон. Я хочу їх повернути, - бідкається ошуканий Петро Кузьмович.

Пенсіонери кажуть, що директор спілки Дмитро Ободянський не має коштів, щоб повернути депозити, тому що нібито надав безліч кредитів своїм родичам та знайомим.

- Я гроші на депозит поклав ще вісім років тому. А цей Ободянський понадавав кредитів своїм родичам, навіть таких, що їм ще 18-ти немає, своїм друзям дав грошей. Кому дав 700 тисяч, кому мільйон, кому два. А зараз «крутиться», бо в нього немає за що гроші повертати, - оборюється Володимир Іванович.

Пікетувальники запевняють, що вже понад півроку намагаються "достукатися" до влади і поліції, які у відповідь лише розводять руками.

Зараз всі потроху подаєм до суду. Я, наприклад, на кого тільки заяви не писав і все одно не можу повернути гроші. Просив Ободянського дати хоч дві тисячі, бо в мене син вчиться в Києві, мені треба йому допомогти. То він вигорнув свої кишені і показав, що в нього нічого немає. Минулого року ходив до начальника вінницької поліції, не цього, що зараз, а колишнього. То він мені сказав, що не може ніяк на це вплинути. А потім в нього з’явилися дві нові квартири, проплачені Ободянським! Ось так в нас робиться… - розповів Петро Васильович.

Наразі вкладники з гаслом «Владо, допоможи повернути наші гроші!» закликають обласне керівництво втрутитися в конфлікт між ними та кредитною спілкою «Злагода», змусивши останню повернути депозитні кошти. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов