Цьогоріч на заготівлю дров для комунальних закладів області спрямують 5 млн грн

У 2016 році на Вінниччині планують виділити 5 млн грн із бюджетів всіх рівнів на закупівлю дров для їх переробки та сушки з подальшим використанням на об’єктах спільної комунальної власності територіальних громад області. Про це сьогодні, підводячи підсумки реалізації програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів, розповів голова комунальної організації "Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву" Володимир Бабошин, передає кореспондент УНН-Центр.

"Для того, щоб опалення дровами давало економію бюджетних коштів, їх потрібно заготовити та посушити, і лише через рік можна використовувати. Через рік вологість дров становитиме не 40%, а 18%. Економія йде в ресурсах, оскільки сухе паливо дає більшу тепловіддачу. Тому цьогоріч вперше Фонд отримав завдання на 5 млн грн закупити цього паливного ресурсу, щоб зробити запас на наступний рік, і так робити кожного року", - зауважив В.Бабошин.

Також у ході зібрання посадовець розповів, що в межах програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів з 2010 року обласним Фондом залучено 18,1 млн грн. Кошти були спрямовані для переведення котелень на альтернативні види палива, встановлення регуляторів теплової енергії та енергозберігаючих електроплит, а також логістику.

У 2016 році на впровадження заходів зі зменшення енергоспоживання планують спрямувати 6 млн грн.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов