Італійська вілла XIX століття знаходиться на півдні Вінниччини

Село Гонорівка Піщанського району знаходиться на півдні Вінницької області в 15 кілометрах від кордону з Молдовою, про яку ми нещодавно писали. У XIX столітті у Гонорівці Станіслав Кошарський побудував свій палац.

Палац розташованій у центральній частині села в оточенні пейзажного парку, де ростуть унікальні дерева. Побудованій у стилі необароко симпатичний одноповерховий будинок. Головною родзинкою будівлі є вежа, яка служить входом до будівлі. Своєю архітектурою і місце розташуванням садиба Кошарського нагадує італійську віллу.
палац у Гонорівці фото
палац у Гонорівці фото

У 1904 році маєток переходить до Генріха Петровича Ліпковського. У 1917 році садибу пограбували і спалили. Після ремонту у 1934 році тут облаштували школу. У 2008 році школа була перенесена в іншу будівлю, де знаходиться дитячий садок.
палац у Гонорівці фото
палац у Гонорівці фото

– Школа була перенесена в іншу будівлю у більше приміщення. Тоді планували у палаці облаштувати літній оздоровчий табір, але гримнула економічна криза і про цю ідею забули. Зараз у садибі знаходиться наша бібліотека та лабораторія. Коли тепла пору року, тут займаються учні у спортзалі, – говорить директор Гонорівської школи Людмила П'ятьківська.

Зараз садиба занепадає. Дати нове життя будівлі ніхто не планує. Дістатися до Гонорівки можна автобусом з Центрального автовокзалу з Вінниці.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов