Вінницьким підприємцям дали ще три місяці, щоб стандартизувати вивіски в місті

На початку літа 2015 року у Вінниці було розроблено Положення про встановлення вивісок на території міста, яке передбачає стандартизацію вивісок на фасадах будівель та ліквідацію хаотичності їх розташування. Підприємцям було надано час – протягом шести місяців, до 1 січня 2016-го, довести вивіски у відповідність до вимог Положення. Однак, значна частина представників міського бізнесу не вклалася в терміни, тому Радою підприємців при міському голові запропоновано подовжити час впорядкування вивісок ще на один квартал.

Про це повідомляє Департамент у справах ЗМІ та зв’язків із громадськістю Вінницької міської ради.

Положення про встановлення вивісок у Вінниці було розроблено за ініціативи Ради підприємців із залученням профільних департаментів міської ради та затверджено ще у червні минулого року. Але за пропозиції самих підприємців строк вступу його в дію було запропоновано на 1 січня 2016 року, щоб надати власникам можливість привести вивіски до нових вимог. Тобто з 1 січня працівники Муніципальної поліції мали право перевіряти виконання вимог Положення і, відповідно, складати протоколи на тих, хто не дотримався визначених термінів.

Однак на останньому засідання співголова Ради підприємців Леонід Марцинковський запропонував подовжити мораторій на перевірки: «Минулого року ми просили надати підприємцям час, аби привести у відповідність до встановленого Положення свої вивіски. Тоді влада пішла нам назустріч і визначила час до 1 січня 2016 року. Але з огляду на те, що далеко не всі встигли це зробити, ми просимо внести зміни у відповідне рішення міської ради, яким продовжити та надати підприємцям час для того, щоб привести вивіски у належний стан ще як мінімум на один квартал». Також за словами Леоніда Марцинковського, багато хто з підприємців поки що не ознайомлені з вимогами Положення.

Секретар міської ради Павло Яблонський підтримав цю пропозицію та дав доручення Муніципальній поліції не складати протоколів на тих, хто не замінив вивіски. Протягом наступних кількох місяців буде продовжуватись інформування підприємців з запровадженими вимогами. Контрольні перевірки щодо виконання розпочнуться з квітня, а на порушників може очікувати штраф у розмірі від 850 до 1700 грн.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов