Якщо міст до вінницької Кемпи побудують, то лишень за гроші багатіїв

Вінницька міська рада відповіла на електронну петицію містян щодо спорудження мосту до острова Кемпа.

30 листопада на сайті Єдиної системи місцевих петицій вінничанин Тарас Коломієцьопублікував прохання, щоб міська влада побудувала міст до острова Кемпа на Південному Бузі. За 90 днів, відведених для збору підписів, звернення набрало 289 голосів підтримки вінничан. Щоб Вінницька міська рада розглянула питання, мінімально потрібно було 250 голосів.

Відповідаючи на петицію, Сергій Моргунов, пояснив, що місту справді необхідний пішохідний міст до острова, але він має стати архітектурною окрасою міста. Тобто, будь-що не будуватимуть. До того ж, зараз окремо розробляється  «Концепція річки Південний Буг», яка має на меті інтегрувати річкове середовище в середовище міста. В основі цієї концепції якраз і лежить побудова мосту до Кемпи, запевнив мер. Але, беручи до уваги значне фінансування, яке необхідне для реалізації цього плану, міст побудують тільки за позабюджетні кошти. Тобто сполучення набережної з острівцем стане можливим тоді, коли з'явиться інвестор.

Безымянный
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов