Вінничани у телевізорах цьогоріч побачать нові позначки

21 січня регуляторний орган ухвалив рішення про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, доповнивши його регуляторним актом про внесення змін до Системи візуальних позначок з індексом кіновідеопродукції залежно від аудиторії, на яку вона розрахована.

 На разі триває робота над оновленою редакцією Системи візуальних позначок, зумовлена ухваленням змін до Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів. Проект регуляторного акта розробляється за участі експертів, представників Держкіно, індустрії та громадськості. Зокрема, 19 січня відбулася робоча зустріч, під час якої було обговорено пропозиції щодо можливих варіантів позначок.

 Після доопрацювання проекту Системи візуальних позначок з індексом кіновідеопродукції залежно від аудиторії, на яку вона розрахована, з урахуванням висловлених зауважень та пропозицій Національна рада винесе його на громадське обговорення.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов