За рік на Вінниччині кількість пенсіонерів збільшилася на понад 15 тис.

Протягом минулого року відділами Пенсійного фонду України у Вінницькій області призначено 15 584 тис. нових пенсійних справ. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центрповідомили в прес-службі відомства.

Зокрема, із загальної кількості нових справ пенсії за віком на пільгових умовах призначено 787 особам, за вислугу років – 873, за інвалідністю– 3983 тис., у зв’язку з втратою годувальника – 886. Крім того, відповідно до Законів України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" торік пенсіонерами стали 15 200 вінничан; "Про пенсійне забезпечення" – 38; "Про державну службу" – 10; "Про службу в органах місцевого самоврядування" – сім; "Про прокуратуру" – три.

Загалом станом на початок 2016 року управліннями Пенсійного фонду України в області оформлено та призначено комісією за особливі заслуги перед Україною 701 пенсію.

Крім того, спеціалістами Пенсійного фонду у Вінницькій області проведено 38 414 тис. перерахунків пенсій у зв’язку із донесенням додаткових документів про стаж роботи, перерахунків із додаванням стажу та заробітку.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов