Вінничани збиратимуть менше довідок

Адміністратори Прозорих офісів отримали доступ до декількох реєстрів. Яка користь з того вінничанам?

Згідно до змін в законодавстві адміністратори не  вимагатимуть від людей інформацію та документи, до яких вони мають доступ.

- Переглянули основні процедури щодо звернень до міської ради та її виконавчих органів представників бізнесу, зокрема: передача в оренду, продовження дії договорів оренди об'єктів нерухомого майна комунальної власності; передача в оренду, продовження дії договорів оренди, продаж земельних ділянок комунальної власності; укладення договорів земельного сервітуту; надання погоджень на складання землевпорядної документації та її затвердження, - розказує керівник департаменту адмінпослуг Вінницької мерії Ірина Копчук.

В результаті цього з людей в подальшому не вимагатимуть додавати до заяви/клопотання такі документи:

  • інформацію про об'єкти нерухомого майна;
  • інформацію з ЄДР;
  • копію статутних документів;
  • копію паспорту;
  • довідку з банків;
  • витяг з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки;
  • довідку, копію наказу про призначення керівника.

Реквізити паспорта, ідентифікаційний код, банківські реквізити, ЄДРПОУ, які є основними в переліку, люди просто вписуватимуть в заяву. Адміністратор ідентифікує суб'єкта звернення під час подання документів та, як представник міської ради, підтвердить  відповідність підпису людини.

Варто нагадати, що он-лайн можна замовити 25 адміністративних послуг. Для цього потрібно лише  зареєструвати Персональний кабінет на Інтернет-сторінці вінницького Прозорого офісу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов