Пенсійний фонд Вінниці тримає на контролі якість надання послуг переселенцям

Фахівці Вінницького міського управління Пенсійного фонду України провели моніторинг якості послуг, наданих внутрішньо переміщеним особам протягом 2015 року. Про це в ексклюзивному коментарі кореспондентуУНН-Центр розповіла в.о. начальника управління Алла Лоба.

За її словами, у зворотному телефонному режимі відвідувачі Фонду з числа переміщених осіб відповіли на три запитання: оцінка якості отриманих послуг (висока, середня, низька), повнота та доступний виклад відповіді на запитання, рівень культури спілкування.

"З числа півсотні опитаних осіб 95% повністю задоволені якістю отриманих послуг. Щодо наступних запитань – жодних зауважень немає. Загалом станом на 1 січня 2016 року на обліку в міському управлінні перебуває 1352 тис. внутрішньо переміщені особи зі сходу України та АР Крим. З них 380 осіб звернулись до управління безпосередньо у 2015 році. З числа внутрішньо переміщених осіб 73 людини виявили бажання повернутись на постійне місце проживання", - розповіла в.о. начальника управління Алла Лоба.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов